PVC aknad-uksed

Meie valikus on GEALAN brändi kvaliteetsed PVC-aknad GEALAN-LINEAR® ja GEALAN S 8000. Need plastaknad ei näe ainult mitte atraktiivsed välja, vaid vastavad kõrgematele tehnilistele nõudmistele ka vastupidavuse, ökonoomsuse kui ka mitmekülgsuse osas.

Kõik PVC-aknad ei ole ühesugused. Viimase põlvkonna Gealan profiiliga aknad ei ole lihtsalt pilkupüüdvad, vaid need on hoolikalt konstrueeritud, et vastata kõrgeimatele tehnilistele nõuetele. Gealan PVC-profiilid on tipptasemel – alates soojus- ja heliisolatsioonist kuni sissemurdmiskaitse ja ventilatsioonini.

74 mm tehnoloogia, mis on 70 mm segmendi edasiarendus, tagab kaasaegse funktsionaalklaasiga kõrge stabiilsuse ning tänu mitmekambrilisele konstruktsioonile tagab suurema turvalisuse, heliisolatsiooni ja soojusisolatsiooni. Süsteemi mitmekülgsust täiendab sirgjooneline disain, järgides seega kaasaegse arhitektuuri minimalistlikku trendi.

Gealan S8000 — 74 mm paksusega profiilsüsteem, mis vastab
kõigile kaasaegsetele nõuetele ja sobib nii uutele kui vanadele elamutele. Tänu kuuekambrilisele konstruktsioonile säilitab see hästi sooja ja takistab müra.