Alumiiniumist konstruktsioonid

Klaas-alumiiniumkonstruktsioonid on ideaalne valik hoonetele, mis peavad olema nii vastupidavad kui ka elegantsed. Alumiiniumraam muudab konstruktsiooni stabiilseks ja ilmastikukindlaks, samal ajal kui klaaspaneelid lisavad klassikalisust ja lasevad sisse palju loomulikku valgust. Klaas-alumiiniumkonstruktsioonid on populaarsed nii elamute kui ka ärihoonete puhul. Võta ühendust meiega juba täna ja lepime kokku tasuta konsultatsiooni

Meie valikus on GEALAN brändi kvaliteetsed PVC-aknad GEALAN-LINEAR® ja GEALAN S 8000. Need plastaknad ei näe ainult mitte atraktiivsed välja, vaid vastavad kõrgematele tehnilistele nõudmistele ka vastupidavuse, ökonoomsuse kui ka mitmekülgsuse osas.

Katuste klaaslahendused on suurepärane võimalus lisada ruumi valgust ja avarust ning kinnisvarale esteetilist elegantsi. Ruvikol Ehitus pakub mitmesuguseid klaasist katuselahendusi, mis sobivad ideaalselt igale kinnisvarale. Meie klaasist katuselahendused on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on mõeldud kestma. Pakume ka erinevaid värve ja stiile, nii et leiad kindlasti oma kinnisvarale sobivaima lahenduse.